Hakkımızda

Özyurt A.Ş.

Hakkımızda

Özyurt Yapı Elemanları Ticaret ve Sanayi A.Ş. Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde ve Kayseri Ankara kara yolu 12. km de 90.000 m² açık, 12.000 m² kapalı alanda beton ve hafif beton’ dan mamül prefabrik yapı elemanları üretmektedir. Tesislerimizde üretilen beton parke taşı, bordür taşı ve özyurtbims briket elemanlarının imalatında kullanılan ekipmanların tümü tam otomatik bilgisayar programlı beton santrali ve beton blok presleme makine ve ekipmanları ile Türkiye’de ve Avrupa’da en üstün teknolojiye ve yüksek üretim kapasitene sahip hatasız üretim yapabilen makinelerle her türlü üstün nitelikli yapı elemanları üretmektedir.

Kaliteyi en yüksek seviyede tutmaya amaçlayarak imalat yapan firmamız TSE belgeli, günlük 8000 m² beton parke taşı, 10.000 adet beton bordür taşı, 45.000 adet özyurtbims briket ve asmolen, prefabrik beton seperasyon, Sanayi, konut ve özel prefabrik elemanlar üreterek sektöründe ilk ve önce kuruluşlardandır.

YÜKLEME
Hızlı ve düzenli bir şekilde üretim bantlarından çıkan ürünler, yüklemeye en uygun şekilde istiflenerek yükleme esnasında doğabilecek riskler ve zaman kaybı da böylece bertaraf edilmiştir. Tesislerde eksiksiz malzeme ve ürün stoğu, Siparişlere anında cevap vermek için çok önemlidir.

Bu site, Gelişim Medya® Kurumsal Web Hizmeti Sistemi ile hazirlanmistir.